Hyri në Shqipëri nga Porti i Durrësit, kapet me arsenal armësh i riu

Durrësi

Hyri në Shqipëri nga Porti i Durrësit, kapet me arsenal armësh i riu

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 18:09
Foto ilustrim

Është arrestuar në Portin e Durrësit një person,.

Ai është kapur me një arsenal armësh.

Sipas informacioneve bëhet me dije se personi që posedonte armë ishte duke u futur në Shqipëri nëpërmjet pikës kufitare të portit të Durrësit.

Gjatë kontrollit të bërë nga policia rezultoi se në makinë ishte fshehur një snajper, një shotgan dhe një pistoletë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat