Habit britaniku! Filmon momentin kur e kafshon gjarpri… - Bota Sot
Habit britaniku! Filmon momentin kur e kafshon gjarpri…

Evropë

Habit britaniku! Filmon momentin kur e kafshon gjarpri…

Më: 12 korrik 2020 Në ora: 21:45
Foto

Rober Irwin, është një figurë e njohur televizive në Britaninë e Madhe.

Ai dhe babai i tij Steve, janë mjaft të pasionuar nga natyra dhe bota e kafshëve. Së fundmi ai ka pranuar të regjistrohet në një video duke luajtur me gjarpër dhe duke e lejuar këtë të fundit ta kafshojë.

Gjarpri mësohet të jetë i llojit piton, i cili konsiderohet si një nga llojet më helmuese.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat