Klubi më i njohur i natës i Berlinit shndërrohet në…

Evropë

Klubi më i njohur i natës i Berlinit shndërrohet në…

Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 16:34
Klubi

Një nga klubet më të njohura të natës të Berlinit u  kthye në një qendër testimesh Covid-19.

Bëhet fjalë për klubin ”KitKat”, i cili njoftoi në Facebook se nga 4 dhjetori hap dyert në kryeqytet për ata që kanë vështirësi në bërjen e testit.

Përmes rrjetit social, ”KitKat” garanton se shërbimi do të jetë kryhet nga personeli mjekësor dhe për gjysmë ore do të jetë i mundur rezultati i provës me anë të një SMS-je.

Testi do të kushtojë 24,9 euro.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat