Von der Leyen përshëndet Biden, Evropa gati për një fillim të ri

Evropë

Von der Leyen përshëndet Biden, Evropa gati për një fillim të ri

Më: 20 janar 2021 Në ora: 21:00
Von der Leyen

Presidentja e Komisionit Europian, Ursula von Der Leyen përshëndeti presidentin e zgjedhur të SHBA-së, Joe Biden në një mesazh në Twitter.

“Urime presidentit Joe Biden dhe Kamala Harris, zëvendëspresidentja e parë e SHBA-së!” shkroi presidentja e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen në një mesazh në Twitter.

“Faleminderit për fjalën frymëzuese të hapjes dhe për ofertën për të bashkëpunuar. Europa është gati për një fillim të ri”, thekson Von der Leyen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat