Anglia kthehet në “normalitet”, vjazat e dehura kapen për flokësh

Evropë

Anglia kthehet në “normalitet”, vjazat e dehura kapen për flokësh

Më: 14 prill 2021 Në ora: 17:40
Foto nga vendi i ngjarjes

Britania e Madhe, ka hequr disa kufizime të Covid-19 pas vaksinimit masiv.

Njerëzit kanë qenë më të lirë të lëvizin dhe të argëtohen por, si duket liria nuk ka ndikuar pozitivisht tek gjithë njerëzit.

Në qytetin York në Britaninë e Madhe, një grup personash janë përfshirë në sherr.

Qytetarët kanë filmuar përleshjen mes 2 femrave, të cilat nën efektin e alkoolit kanë dhunuar njëra-tjetrën.

Njëra nga vajzat i tërhoqi flokët vajzës tjetër dhe e hodhi atë në tokë, ndërkohë që njerëzit ndodheshin aty, ata nuk ndërhynë për të ndarë këtë sherr mes vajzave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat