Polexit-i nuk është krejt jashtë lojës

Evropë

Polexit-i nuk është krejt jashtë lojës

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 14:52
Pamje nga video

Debati i 19 tetorit në Parlamentin Evropian mund të ketë bërë shumëkë të pyetet nëse i ashtuquajturi Polexit ka perspektivë reale.

Polonia dhe Bashkimi Evropian janë përfshirë keq në një zënkë politike dhe ligjore.

Rrugëdalja nuk është e qartë.

Më poshtë video:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat