Shkrumbohet nga zjarri autobusi në Greqi

Evropë

Shkrumbohet nga zjarri autobusi në Greqi

Më: 16 prill 2022 Në ora: 14:18
Foto nga vendi i ngjarjes

Një autobus urban është shkrumbuar në Selanik, si pasojë e një zjarri.

Flakët përfshinë autobusin teksa mjeti ishte duke lëvizur.

Për fat të mirë pasagjerët dhe drejtuesi i mjetit kanë arritur të dalin në kohë nga urbani dhe janë larguar menjëherë, shkruan protpthema.gr

Policia ndodhet në vendngjarje për të hetuat shkaqet e zjarrit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat