Katër persona rrahin brutalisht policin

Evropë

Katër persona rrahin brutalisht policin

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 08:39
Foto nga vendi i ngjarjes

Një oficer policie në Kretë është shtruar në spital me lëndime në kokë pasi u rrah nga disa persona.

Një video e marrë nga kamerat e sigurisë hedh dritë mbi rrahjen e tij.

Oficeri i policisë u sulmua nga katër persona në një punishte makinash në Neapolis.

Pronari i punishtes kishte një debat të ashpër me një burrë i cili ishte nga zona.

Nga ana e tij, polici në një përpjekje për të “qetësuar shpirtrat” është afruar dhe ka tentuar t’i qetësojë.

Megjithatë burri u zemërua dhe u largua nga punishtja për tu kthyer më pas me tre persona të tjerë. të gjithë së bashku sulmuan policin duke e goditur dhe duke e hedhur në tokë.

Oficeri i policisë është shtruar në spital me lëndime në kokë, ndërsa për sulmin janë arrestuar tre persona.

Pamjet mund t'i shikoni KETU

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat