Shokuese/ I mituri vret me thikë shokun e tij

Evropë

Shokuese/ I mituri vret me thikë shokun e tij

Më: 5 tetor 2022 Në ora: 06:57
Sipas Policisë në krimin e rëndë është përfshirë dhe një vajzë 13-vjeçare

 I mituri vret me thikë shokun e tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Britani. Një 14-vjeçar ka vrarë me thikë një bashkëmoshatar të tij duke e lënë të vdekur në vend.

Sipas Policisë në krimin e rëndë është përfshirë dhe një vajzë 13-vjeçare. Dyshohet se vajza ka ndihmuar autorin e krimin në kryerjen e vrasjes.

Siç raportojnë mediat, viktima është gjetur e therur me thikë në një rrugë të qytetit. Ai u dërgua menjëherë në spital, ku mjekët bënë të gjitha përpjekjet për t’i shpëtuar jetën po fatkeqësisht pa rezultat.

Policia ka arrestuar 14-vjeçarin që goditi me thikë bashkëmoshatarin e tij dhe vajzën 13-vjeçe.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat