Vuçiq e pret në takim Hillin, nuk dihen temat e diskutimit

Evropë

Vuçiq e pret në takim Hillin, nuk dihen temat e diskutimit

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 09:08
Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq

Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, do ta pret në takim ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Christopher Hill.

Sipas një njoftimi të presidencës serbe, takimi mbahet në orën 09:00, në ndërtesën e Sekretariatit të Përgjithshëm të kreut të shtetit serb.

Ende nuk dihen temat që do të diskutohen në këtë takim

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat