Spikeren e lajmeve e kap e qeshura gjatë transmetimit 'live', momenti bën xhiron e rrjetit

Evropë

Spikeren e lajmeve e kap e qeshura gjatë transmetimit 'live', momenti bën xhiron e rrjetit

Më: 2 tetor 2023 Në ora: 20:28
Susanna Daubner

Spikerja e njohur gjermane në kanalin ARD Susanna Daubner, e cila drejton lajmet prej 24 vitesh, e ka pasur e qeshura gjatë transmetimit live.

Kolegët e njoftuan nga studio tjetër dhe ajo duhej të lexonte lajmet për samitin e kancelarit gjerman Scholz, por nuk ia doli kurrë.

Shpërthimi i lezetshëm i të qeshurave ka zgjatur për një minutë të tërë dhe, duke gjykuar nga reagimet, ka gëzuar edhe shumë përdorues të rrjeteve sociale.

Më pas, Susana u përpoq t’i shpjegonte Bild se çfarë ndodhi, duke thënë se shkas për të qeshurën ishte pikërisht një kolege e cila foli me gëzim, pas një diskutimi për rregullat e regbit.

Megjithatë, ajo theksoi se shumë shikues e kanë kontaktuar për ta falënderuar që “ua ka bërë ditën gaz”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat