Ngjarje e rëndë në Turqi: Nipi vret gjyshen

Evropë

Ngjarje e rëndë në Turqi: Nipi vret gjyshen

Më: 20 prill 2024 Në ora: 18:49
Foto ilustrim

Një burrë në Turqi ka vrarë gjyshen e tij, teksa ka plagosur edhe tezën, shkruan BILD.

Fqinjët në qytetin e vogël të Konias raportojnë se gjermano-turku ka tre muaj që ishte mysafir i gjyshes së tij nga nëna.

Shërbimet e urgjencës gjetën 84-vjeçaren dhe vajzën e saj të gjakosur në banesë dhe të dyja u dërguan në spital, ku më pas 84 vjeçarja ndërroi jetë.

Policia ka arrestuar të dyshuarit, derisa me detajet rreth ngjarjes po heton Policia e shtetit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat