Breshër i pazakontë dhe i dendur në Milano, mbush rrugët e qytetit

Evropë

Breshër i pazakontë dhe i dendur në Milano, mbush rrugët e qytetit

Më: 20 maj 2024 Në ora: 18:27
Milano

Reshje të dendura breshëri kanë përfshirë sot qytetin e Milanos në Itali.

Vendi prej ditësh ka pasur prezencë të masave ajrore të paqëndrueshme, me shira të dendur.

Në ditët në vijim pritet të ketë një përmirësim të kushteve atmosferike dhe rritje të temperaturave.

Edhe vendi ynë ka qenë nën ndikimin e të tilla kushteve, por me temperatura të larta.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat