Blerta Basholli falënderon Dua Lipën: Mirënjohëse, mbretëresha jonë Dua Lipa

Filma

Blerta Basholli falënderon Dua Lipën: Mirënjohëse, mbretëresha jonë Dua Lipa

Më: 23 dhjetor 2021 Në ora: 13:55
Blerta Basholli, Dua Lipa

Filmi “Zgjoi” po vazhdon të jetë filmi më i komentuar ditëve të fundit, e sidomos tash kur edhe është futë në listën e ngushtë të Oscars.

Dua Lipa përpos që ka shkuar në premierën e filmit në USA, ajo po e mbështetë këtë film artistik të Kosovës edhe nëpërmjet rrjeteve sociale

Sërish, pas futjes në listë të ngushtë, Dua Lipa ka reaguar mbi këtë sukses, ku nuk kanë munguar më pas edhe reagimet e figurave të rëndësishme në modë e në film.

E për këtë mbështetje, vetë Blerta Basholli e ka falënderuar Dua Lipën, e cila e ka quajtur mbretëreshë. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat