Anija nga droni - Bota Sot
E mërkurë, 20 shkurt 2019
  • Anija nga droni

    Në një fotografi të marrë nga një dron, anija rumune Jess sillet rreth e rrotull në një rërë në lumin Danub ndërmjet ishullit Helemba dhe Szob, Hungari. Fotografia nga: Balázs Mohai / EPA./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test