Brenda muzeut digjital në Tokio - Bota Sot
E enjte, 27 qershor 2019
  • Brenda muzeut digjital në Tokio

    Zonja e parë e SHB-së Melania Trump, në anën e djathtë dhe gruaja e kryeministrit japonez Shinzo Abe Akie Abe vizitojnë një muze të artit digjital në Tokio. Fotografia është publikuar tek Zëri i Amerikës./BS/