Ylberi vjeshtor - Bota Sot
E mërkurë, 12 dhjetor 2018
  • Ylberi vjeshtor

    Kjo fotografi është kapur përgjatë Kancamagus Highway në New Hampshire dhe paraqet një ylber pemësh. "Ky është vendi im i preferuar në të gjithë rrugën piktoreske", thotë fotografi juaj i Yuor Shot Manish Mamtani. "Unë gjithmonë fluturoj me timonin tim këtu për të kapur kurbën e rrugës dhe makinat duke lëvizur”. Fotografia është publikuar tek The Guardian./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test