Magjia e dimrit - Bota Sot
E hënë, 22 tetor 2018
  • Magjia e dimrit

    Kjo është magjia e dimrit në Estoni, edhe pse temperatura ishte -20 gradë, dielli dukej sikur ishte në pranverë. Në këtë fotografi shihet mali me dëborë dhe një liqen në të cilin reflekton dielli. Fotoja është publikuar tek The Guardian./BS/ 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test