Kuvertë mjegulle - Bota Sot
E mërkurë, 17 tetor 2018
  • Kuvertë mjegulle

    Një ekspozim i gjatë prej 30 sekondash ka kapur lëvizjen e mjegullës së dimrit në Mill Valley, Kaliforni. Mill Valley është në veri të San Franciskos dhe është shtëpia e malit Tamalpais, pika më e lartë në Marin County. Fotoja është realizuar nga fotografi i Your Shot, Christopher Marksizs, e publikuar tek Nacional Geographic./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test