Akulli mbi Niagara - Bota Sot
E hënë, 22 tetor 2018
  • Akulli mbi Niagara

    Akulli dhe uji rrjedh mbi Ujëvaren  Niagara, New York, shikuar nga pala kanadeze, në Niagara, Ontario, Kanada, 12 shkurt 2018. Fotoja është publikuar tek Zëri i Amerikës./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test