Mes gjethesh - Bota Sot
E enjte, 22 nëntor 2018
  • Mes gjethesh

    Njerëzit ecin nëpër një park me pemë piktoreske dhe gjethe të rëna në Frankfurt, Gjermani. Fotoja është publikuar tek Zëri i Amerikës./BS/

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test