Pemët e mbuluara nga bora - Bota Sot
E diel, 16 dhjetor 2018
  • Pemët e mbuluara nga bora

    Pemët e mbuluara me brymë dhe borë janë parë te lumi Yenisei, derisa temperatura e ajrit bie në rreth minus 19 gradë Celsius në rajonin Krasnoyarsk, Rusi. Fotografia është realizuar nga Ilya Naymushin, Reuters./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test