Në prag festash - Bota Sot
E diel, 09 dhjetor 2018
  • Në prag festash

    Njerëzit bëjnë fotografi gjatë ceremonisë së ndriçimit të dritave të Krishtlindjeve dhe të Pemës së Krishtlindjeve të Swarovski, në Milano, Itali. Fotografia është realizuar nga Daniel Dal Zennaro / EPA./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test