Magjia e dritave dhe borës - Bota Sot
E premte, 18 tetor 2019
  • Magjia e dritave dhe borës

    Puka, një vend turistik në Shqipërinë veriore, ka ndezur dritat e festave të fundvitit. E mbuluar nga petku i bardhë i borës, në këtë imazh shfaqet pamje mbresëlënëse./BS