Magjia e dritave dhe borës - Bota Sot
E shtunë, 16 shkurt 2019
  • Magjia e dritave dhe borës

    Puka, një vend turistik në Shqipërinë veriore, ka ndezur dritat e festave të fundvitit. E mbuluar nga petku i bardhë i borës, në këtë imazh shfaqet pamje mbresëlënëse./BS

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test