Bëhuni gati për 5 fundet e pranverës - Bota Sot
E premte, 22 shkurt 2019
  • Bëhuni gati për 5 fundet e pranverës

    Edhe pak ditë i kanë mbetur dimrit dhe më në fund ne mund të heqim dorë nga getat në funde e të ndihemi më lirhëm pa to. Dhe shitjet online të fundeve që do të jenë në modë këtë pranverë kanë nisur ndaj shihni se çfraë duhet të blini për të qenë në një hap me modën. Me siguri në mos te njëri, te tjetri model do ta gjeni veten.

1 / 6
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test