CAS merr vendimin për Skënderbeun - Bota Sot
CAS merr vendimin për Skënderbeun

Futboll

CAS merr vendimin për Skënderbeun

Më: 19 qershor 2019 Në ora: 15:25
Skënderbeu

CAS ka shtyrë për në datën 12 korrik vendimin për Skënderbeun.

Lajmi është bërë publik nga vetë klubi korçar nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare, ku thuhet se bardhekuqtë do të njihen me vendimin në datën 12 korrik dhe jo në 21 qershor, siç ishte lajmëruar më herë.

NJOFTIMI I KLUBIT:

"CAS shtyn datën e vendimit"

Të dashur tifozë dhe sportdashës të KF Skënderbeu, ju bëjmë me dije se palët në gjykim janë njoftuar sot nga Gjykata e Arbitrazhit Sportiv për shtyrjen e vendimit përfundimtar.

KF Skënderbeu do të njihet me vendimin në datë 12 korrik…

Me Respekt,

KF Skënderbeu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...