Gani Sejdiu pret fitoren e Feronikelit në ndeshjen e parë preliminare - Bota Sot
Gani Sejdiu pret fitoren e Feronikelit në ndeshjen e parë preliminare

Futboll

Gani Sejdiu pret fitoren e Feronikelit në ndeshjen e parë preliminare

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 15:46
Gani Sejdiu

Feronikeli sot zhvillon ndeshjen e parë preliminare më fillim nga ora 20:45.

Kundërshtari i parë i Niklit në arenën ndërkombëtare është Lincoln Red Imps.

Trajneri i mirënjohur kosovar, dhe ish-trajneri i Niklit, Gani Sejdiu para kësaj ndeshje ka deklaruar se skuadra nga Drenasi është favorit dhe sipas tij kjo ndeshje duhet të fitohet nga Nikli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...