Griezmann kërcënon të prishë festën e Shqipërisë në stadiumin e ri - Bota Sot
Griezmann kërcënon të prishë festën e Shqipërisë në stadiumin e ri

Futboll

Griezmann kërcënon të prishë festën e Shqipërisë në stadiumin e ri

Më: 15 nëntor 2019 Në ora: 15:26
Griezmann

 

Franca fitoi 2-1 ndaj Moldavisë dhe arriti të siguronte kualifikimin në Euro 2020, edhe pse sipas yllit të Barcelonas, Griezmann, ishte një ndeshje aspak e mrië. "Luajtëm keq si skuadër dhe hasëm shumë vështirësi në çdo aspekt.

Vetëm 3 pikët janë të rëndësishme, asgjë tjetër. Bëmë shumë gabime dhe kjo nuk duhet të ndodhë në ndeshjen e fundit.

Jam i bindur se aty nuk do të falim. Nuk duhet të luajmë si ndaj Moldavisë", u shpreh francezi për L'Equipe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat