Motra i del në mbrojtje - Bota Sot
Motra i del në mbrojtje

Futboll

Motra i del në mbrojtje

Më: 18 qershor 2020 Në ora: 15:48
Motra i del në mbrojtje

Kristiano Ronaldo për herë të të parë në karrierë humbi dy finale rresht.

Ndërsa pas finales së humbur Sarri kritikoi edhe yllin portugez duke thënë se ai nuk ishte në formën e duhur dhe nuk vraponte dot.

Por pas kësaj deklarate të trajnerit të Juventusit në mbrojtje Ronaldos i ka dalë motra Elma.

Në një postim në “Instagram” motra e CR7 shkruajti: “Vëllai im nuk mund të bëjë mrekullira i vetëm” Ndërsa nuk ngurroi edhe të sulmonte Sarrin duke i thënë: “Nuk mund ta kuptoj se si mund të luani ashtu” përfundoi motra e Kristiano Ronaldos, Elma në rrjetin social.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat