Kërkesa marrëmendëse e Salah për Liverpoolin!

Futboll

Kërkesa marrëmendëse e Salah për Liverpoolin!

Më: 16 janar 2022 Në ora: 13:54
Kërkesa marrëmendëse e Salah për Liverpoolin!

Kërkesa marrëmendëse e Salah për Liverpoolin!

Rinovimi i Salah me Liverpool-in po komplikohet gjithmonë e më shumë.

Egjiptiani duket se kërkon 400 mijë euro në javë dhe ka bërë të ditur, nëpërmjet përfaqësuesve të tij, se nuk e konsideron të ekzagjeruar kërkesën e tij, duke parë se është e njëjta shifër që fiton De Bruyne dhe se Cristiano Ronaldo fiton 500 mijë euro në moshën 36 vjeç.

Për momentin, Liverpool i ka thënë jo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat