Manchester United arrin marrëveshje me Tyrell Malacia

Futboll

Manchester United arrin marrëveshje me Tyrell Malacia

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 20:58
Tyrell Malacia.

Manchester United ka arritur marrëveshje me lojtarin e Feyenoord, Tyrell Malacia. 

“Djajtë e Kuqë” po punojnë për të caktuar testet mjekësore të lojtarit.

E gjithë kjo pasi Erik ten Hag donte të përfundonte marrëveshjen dhe dokumentet sa më shpejt

Mësohet se shifra e këtij transferimi pritet të jetë 15 milionë euro pa i llogaritur shtesat.

Kjo pritet të jetë prurja e parë për ish-kampionët anglezë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat