Milani njofton një tjetër goditje

Futboll

Milani njofton një tjetër goditje

Më: 7 korrik 2022 Në ora: 13:52
Milani njofton një tjetër goditje

Milani ka zyrtarizuar blerjen përfundimtare të Zhunior Mesias nga skuadra e Krotones.

31-vjeçari ishte i huazuar në sezonin e shkuar te kuqezinjtë me marrëveshjen mes dy klubeve që përfundoi disa ditë më parë.

Paraqitjet pozitive gjatë sezonit të shkuar bënë drejtuesit të negocionin blerjen e tij përfundimtare, e cila u finalizua ditën e sotme.

Lajmi është bërë publik nga faqja zyrtare e Serisë A, e cila e ka zyrtarizuar këtë marrëveshje me anë të një postimi në faqen e saj zyrtare në web.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat