Tovërlani: Turri i minit deri në kashtë... - Bota Sot
Tovërlani: Turri i minit deri në kashtë...

Futboll

E mërkurë, 17 tetor 2018

Tovërlani: Turri i minit deri në kashtë...

Nga: K. Goca Më: 23 maj 2018 Në ora: 16:21
Afrim Tovërlani

Trajneri i mirënjohur i futbollit Afrim Tovërlani, i cili i takon plejadës së artë të KF Prishtinës, ndryshe është trajneri më i trofeshëm i pas luftës, ka atakuar me një thënie në profilin e tij në facebook. “Turri i minit deri ne kashtë, thojshin pleqtë”, shkruan Tovërlani.

“Toki” ka qenë prej futbollistëve që ka luajtur për tri gjeneratat e ndryshme të Prishtinës: në vitet e 80-ta, në kohën e okupimit 1991-1999 dhe në periudhën e pas luftës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test