U lëndua nga shoku i skuadrës në stërvitje para Botërorit, Mbappe me deklaratën e vitit - Bota Sot
U lëndua nga shoku i skuadrës në stërvitje para Botërorit, Mbappe me deklaratën e vitit

Futboll

E mërkurë, 24 tetor 2018

U lëndua nga shoku i skuadrës në stërvitje para Botërorit, Mbappe me deklaratën e vitit

Më: 13 qershor 2018 Në ora: 21:10
Mbappe

"... askush nuk ka vdekur", deklaroi me mahi Mbappe.

Kylian Mbappe është i gatshëm për Kupën e Botës.

Pas lëndimit të djeshëm, Mbappe ka theksuar që është 100% gati.

“Unë jam i gatshëm 100%. Lëndimi në stërvitje është diçka që ndodh dhe do të ndodh përsëri. Mirëpo, askush nuk ka vdekur”, deklaroi Mbappe.

“Unë jam shumë mirë dhe mezi pres të luajë në Botëror”.

“Kemi sulm të mirë, por duhet të angazhohemi edhe në mbrojtje sepse përndryshe s’do të arrijmë sukses”, shtoi ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test