FR-BDI: Ekspozita me fotografi, zgjedhim qenin më të bukur në Gostivar

Gostivari

FR-BDI: Ekspozita me fotografi, zgjedhim qenin më të bukur në Gostivar

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 18:34
Foto nga vendi i ngjarjes

“Jemi sot këtu në parkun e vogël të qytetit tonë ku po mbahet ekspozita me fotografi që organizohet nga Forumi Rinor i Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar.

Tematikën e ekspozitës e shihni vetë.

Qëllim kemi ta zgjedhim fotografinë më të bukur dhe atë fotografi të ia dhurojmë një personi.

Kush është ai person tash për tash do të mbetet enigmë.

Do ta njoftojmë opinionin në ditët në vijim.

Një faleminderim i veçantë shkon për të rinjët e BDI që po angazhohen në fushatët e fitores së 17 Tetorit. Ju faleminderit për praninë tuaj”, deklaroi Veton Sadiku nga Forumi Rinor i Bashkimit Demokratik për Integrim në Gostivar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat