Sportistja gjeorgjiane midis Istogut, me stil po i jep zjarr qytetit!   - Bota Sot
Sportistja gjeorgjiane midis Istogut, me stil po i jep zjarr qytetit!  

Hendboll

Sportistja gjeorgjiane midis Istogut, me stil po i jep zjarr qytetit!  

Nga: Kemajl Goca Më: 11 janar 2019 Në ora: 18:34
Keta Venetsky

Është një emër i respektuar i hendbollit në vendin tonë, Keta Venetsky nga Gjeorgjia, e cila luan në petkun e kampiones vjeshtore dhe fitueses së Kupës së Kosovës, Istogu.

Image

Keta Venetsky me të zeza

Fotot e fundit të saja pa dyshim se i japin zjarr edhe qytetit të Istogut, sepse janë me stil dhe ka treguar në një formë edhe bukurinë e saj. Klubi i hendbollit Istogu njihet si klubi më hendbollistet më të bukura në ligë por edhe më cilësore.

Image

Keta Venetsky me foton që ka bërë vërtet ka mahnitur të gjithë fansat që janë në profilin e hendbollistes, sidomos te qytetit të Istogut, ose siç thonë në zhargonin sportiv i ka dhënë zjarr atmosferës!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...