Lojtarja më e mirë në Kosovë, shfaqet paksa provokuese nga Spanja  - Bota Sot
Lojtarja më e mirë në Kosovë, shfaqet paksa provokuese nga Spanja 

Hendboll

Lojtarja më e mirë në Kosovë, shfaqet paksa provokuese nga Spanja 

Nga: Kemajl Goca Më: 10 prill 2020 Në ora: 15:49
Esma

Hendbollistja më e mirë në Kosovë për vitin 2019, e shpallur nga Federata e Hendbollit e Kosovës, Esma Muratoviq, sërish shfaqet me fotografi paksa provokuese, por kësaj radhe tregon muskujt e krahëve dhe prapavijën.

Ajo është vetizolim në Spanjë, e cila luan për e ekipin e ligës së dytë San Jose Orebro.

Muratoviq me prejardhje nga Podgorica e Malit të Zi, gjithnjë ka vëmendjen edhe për Kosovës, sepse  gjashtë muaj të mirë ka kaluar aty, sidomos me klubin e hendbollit kampion Istogu.

Synimi i Esmës është që kjo gjendje të kalojë sa më shpejt dhe të kthehen në fushë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat