Foto me maihuanë, dy të arrestuar në Prizren - Bota Sot
Foto me maihuanë, dy të arrestuar në Prizren

Kronikë e zezë

Foto me maihuanë, dy të arrestuar në Prizren

Më: 16 maj 2019 Në ora: 10:26
Ilustrim

Një mashkull dhe një femër janë arrestuar në Prizren, pasiqë të njëjtit nga hetuesit janë zbuluar se kanë foto në telefon ku shihen sasi të marihuanës.

Me vendim të prokurorit është kryer bastisje në një lokacion por nuk është gjetur asgjë e dyshuar.

I dyshuari shkon në mbajtje ndërsa e dyshuara lirohet në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...