Rrahje në Trepçë, punëtori sulmon mbikëqyrësin - Bota Sot
Rrahje në Trepçë, punëtori sulmon mbikëqyrësin

Kronikë e zezë

Rrahje në Trepçë, punëtori sulmon mbikëqyrësin

Më: 21 maj 2019 Në ora: 11:11
Ilustrim

Policia njofton se në Trepçë ka arrestuar një person pasi që dyshohet se gjatë orarit të punës e ka sulmuar mbikëqyrësin e tij.

Ngjarja ka ndodhur dje në mëngjes, ndërsa me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat