Konfiskohen 3 mijë euro të falsifikuara në Kaçanik - Bota Sot
Konfiskohen 3 mijë euro të falsifikuara në Kaçanik

Kronikë e zezë

Konfiskohen 3 mijë euro të falsifikuara në Kaçanik

Më: 26 qershor 2019 Në ora: 12:05
Foto ilustrim

Policia raporton se në Kaçanik është bastisur shtëpia e të dyshuarit ne ç’rast janë gjetur dhe janë konfiskuar 30 kartëmonedha prej 100 euro që dyshohet të jenë të falsifikuara dhe 7.36 gramë substancë narkotike e llojit kokainë.

Lidhur me rastin i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...