Kapet mat pronari i autoshkollës në Prishtinë duke marrë ryshfet - Bota Sot
Kapet mat pronari i autoshkollës në Prishtinë duke marrë ryshfet

Kronikë e zezë

Kapet mat pronari i autoshkollës në Prishtinë duke marrë ryshfet

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 10:05
Foto ilustrim

Një pronar i një autoshkolle në Prishtinë dje është arrestuar nga Policia, pasi i njëjti ishte kapur në flagrancë duke ia marrë viktimës mashkull shqiptar një shumë parash me pretekst se do t’i ndihmojë për ta kaluar provimin praktik për patentë shofer.

Nga raporti 24-orësh i Policsë bëhet e ditur se i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...