Malishevë: I gjejnë Kallashnikov personit që kanosi zyrtarin - Bota Sot
Malishevë: I gjejnë Kallashnikov personit që kanosi zyrtarin

Kronikë e zezë

Malishevë: I gjejnë Kallashnikov personit që kanosi zyrtarin

Më: 19 korrik 2019 Në ora: 19:24
Ilustrim

Policia ka arrestuar një burrë nga Malisheva, pasi i njëjti kishte kanosur një person zyrtar.

Në raport thuhet se gjatë kontrollimit të shtëpisë së tij, i është gjetur dhe konfiskuar një armë zjarri AK-47, me dy karikatorë pa municion.

I dyshuari është dërguar në mbajtje me vendim të prokurorit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat