Po luanin lojëra të fatit, policia arreston katër persona në Istog - Bota Sot
Po luanin lojëra të fatit, policia arreston katër persona në Istog

Kronikë e zezë

Po luanin lojëra të fatit, policia arreston katër persona në Istog

Më: 27 maj 2020 Në ora: 11:33
Foto ilustrim

Policia ka arrestuar katër persona në fshatin Gurakoc të Istogut, pasi që të njëjti kanë organizuar lojëra të fatit, në mënyrë të jashtëligjshme.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat