​Në Prishtinë arrestohen dy shtetas të huaj - Bota Sot
​Në Prishtinë arrestohen dy shtetas të huaj

Kronikë e zezë

​Në Prishtinë arrestohen dy shtetas të huaj

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 12:29
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar dy shtetas të huaj, të cilët kishin demoluar pajisje brenda një objekti.

Përveç dëmeve të shkaktuara, të dyshuarit i kanë penguar punëtorët e sigurimit dhe u kanë rezistuar policëve derisa ata i kanë shoqëruar në stacion policor.

Të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në ora 20.30 në Prishtinë, njofton Policia e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat