Kap gruan me dashnorin duke bërë seks, i vret të dy

Kronikë e zezë

Kap gruan me dashnorin duke bërë seks, i vret të dy

Më: 13 shtator 2020 Në ora: 07:32

Një 42-vjeçar ka lënë të vdekur gruan e tij dhe ta dashurin e saj, pasi i gjeti duke kryer marrëdhënie seksuale.

Juan Cralos Garcia, ka gjetur të shoqen dhe dashnorin e saj në shtëpinë e familjes së tyre në Kolumbi, teksa ishin gjatë aktit dhe më pas i ka vrarë me armën e tij.

Edhe pse u dorëzua dhe rrëfeu krimin e tij për gruan 39 vjeç, nënë e tre fëmijëve, dhe dashnorin 35 vjeç, ai nuk shprehu pendesë.

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat