Burri rrah gruan në Vushtrri, dërgohet në strehimore bashkë me katër fëmijët

Kronikë e zezë

Burri rrah gruan në Vushtrri, dërgohet në strehimore bashkë me katër fëmijët

Më: 18 janar 2022 Në ora: 09:25
Foto ilustrim

Një grua në Vushtrri është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj, me ç’rast i ka shkaktuar lëndime trupore.

Policia bën me dije se viktimës i është ofruar trajtim mjekësor e më pas së bashku me katër fëmijët e saj është vendosur në strehimore.

Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat