38 aksidente vetëm brenda ditës së djeshme - Bota Sot
38 aksidente vetëm brenda ditës së djeshme

Kronikë e zezë

38 aksidente vetëm brenda ditës së djeshme

Më: 17 qershor 2018 Në ora: 13:25
Foto ilustrim

Policia e Kosovës vazhdon të raportojë një numër të madh aksidenteve.

Vetëm gjatë 24 orëve të fundit janë raportuar 38 aksidente. Prej tyre 20 me lëndime dhe 18 me dëme materiale.

Derisa vetëm dje, numri I tiketave të trafikut është dyfishuar, sot janë raportuar  650 tiketa.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test