Shpërthen bombola e gazit, 6 të rinj nga Mateçi përfundojnë në spital

Kumanova

Shpërthen bombola e gazit, 6 të rinj nga Mateçi përfundojnë në spital

Më: 22 mars 2021 Në ora: 00:17
Foto ilustrim

Në fshatin Mateç të Kumanovës, në një vikend shtëpizë ka shpërthyer bombolë e gazit.

Në të kanë qenë duke qëndruar disa të rinj, të moshës 30-40 vjeçare.

Siç mëson media nga udhëheqësia e Spitalit të Kumanocvës, 6 persona janë dërguar në spitalet e Shkupit.

3 në repartin intenziv të Kirurgjisë Plastike, dhe 3 në repartin Kirurgji të Spitalit të Qytetit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat