Gjendet një imigrantë i vdekur në Kumanovë

Kumanova

Gjendet një imigrantë i vdekur në Kumanovë

Më: 11 shkurt 2022 Në ora: 14:54
Foto ilustrim

Nga Sektori për Punë të brendshme në Kumanovë njoftojnë se është gjetur një imigrantë i vdekur pa shenja dhune në fshatit Reçicë të Kumanovës.

“Dje në ora 16:03 në SPB Kumanovë u lajmërua se në ujerat e pellgut të fshatit Reçiqë u gjend trupi i një personi imigrantë.

Mjeku nga urgjenca ka konstatuar vdekjen pa shenja të dhunës, ndërsa inspektim në vendngjarje ka kryer ekipi nga SPB Kumanovë”, njoftojnë nga SPB-Kumanovë.

Për ngjarjen është njoftuar edhe prokurori publik me urdhërim e të cilit trupi është dorëzuar në ndërmarrjen funerale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat