Ndalohet një person nga Kumanova

Kumanova

Ndalohet një person nga Kumanova

Më: 22 qershor 2024 Në ora: 16:04
Foto ilustrim

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar sot se dje në Kumanovë është ndaluar një narkotrafik, në shtëpinë e të cilit është gjetur heroinë.

“Me datë 21.06.2024 në ora 20:30 në Kumanovë, zyrtarë policorë nga Seksioni për Trafikim të Paligjshëm të Drogave dhe Armëve në MPB Kumanovë kanë privuar S.S. (47) nga Kumanova.

Sipas njoftimit të sotëm, gjatë kontrollit në banesën e tij, të kryer me vendim gjykate, iu gjet dhe u konfiskua heroinë dhe një peshore digjitale”, thuhet në njoftim.

Pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tij do të bëhet kallëzimi përkatës.

commentFirst article
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat